KUJDES: Ky produkt përmban Nikotinë. Nikotina është një kimikë që krijon varësi. Vetëm për të rritur, ndalohet shitja për të MITURIT.

Filloni rrugËtimin tuaj me ne

RRETH EVAPIFY

Evapify është një kompani e re dhe inovative që sjell “vapes” më të mira me shijet më emocionuese dhe te jashtëzakonshme në Kosovë nga një ekip ekspertësh ndërkombëtarë që ka ndërtuar Brende moderne të besuara nga miliona klientë në tri kontinente.

 

Ne motivohemi nga të dhënat dhe i kushtojmë rëndësi detajeve. Kjo është arsyeja pse ne angazhojmë specialistët tanë në të gjitha fazat e procesit të prodhimit. Një qasje e tillë na mundëson të përmbushim premtimin tonë për ju - të ju ofrojmë kënaqësi!

Delivery

FREE DELIVERY POR QDO POROSI MBI SHUMËN 10 € NË TËR TERITORIN E KOSOVËS
PËR POROSI NËN SHUMËN 10 € TRANSPORTI ËSHTË 1 €

Pagesa të sigurta

PAGUAJ KUR E PRANON POROSINË

Lërini klientët të flasin për ne

Brendet Tona

sq
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping