KUJDES: Ky produkt përmban Nikotinë. Nikotina është një kimikë që krijon varësi. Vetëm për të rritur, ndalohet shitja për të MITURIT.

BASHKOJUNI REVE

Regjistrohu dhe fito produkte, oferta, lajme dhe ftesa për evente javore!

Adresa

Prishtina, 10000, Kosovo

Telefoni

+383 48 955 559

Email

Jemi Hapur

nga 10:00 - 22:00

Na ndiqni

sq
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping